איך לסדר את המדפים בסופר מרקט ולמכור יותר?

מארגנים מחדש את המכולת? פותחים סופר מרקט שכונתי חדש? הנה כל הטיפים לסיור המדפים שיעזרו לכם למקסם רווחים ויהפכו את השהות בחנות לנעימה יותר עבור הלקוחות.

נכתב ע"י מערכת

שתף:

סידור התצוגה בסופרמרקט הוא תורה בפני עצמה. העיצוב, הפריסה וסידור מדפי האחסון אמורים להבטיח חווית קנייה מהנה ללקוחות תוך מתן נראות מקסימלית לכל מגוון המוצרים שבחנות.

מדוע הסידור של מדפי הסופרמרקט חשוב?

לקוחות צריכים להיות מסוגלים למצוא ולאסוף פריטים שהם רוצים בקלות ובמהירות. מוצרים חדשים או מבצעים צריכים להיות מוצגים באופן מספיק בולט, כך שימשכו את תשומת הלב של הלקוחות. בשורה התחתונה: האווירה בחנות צריכה לעודד לקוחות לבלות יותר זמן בסופרמרקט שלך.

כמובן, התצוגה בסופר צריכה להיות גם נוחה לצוות להחלפת המלאי. אז מהי הדרך הטובה ביותר לתכנן את תצוגת הסופרמרקט שלך? קבלו כמה טיפים שימושיים ליצירת תצוגה שתגביר את המכירות:

5 טיפים עבור מדפי תצוגה בסופרמרקט!

1. הימין מנצח

אנשים נוטים באופן טבעי לפנות לצד ימין של החנות ברגע שהם נכנסים. נצלו את החלל באופן אסטרטגי כדי להציג את המבצעים ואת המוצרים הטריים והמגרים ביותר: פרחים ריחניים או מאפים טריים שיצאו מהתנור יעשו את העבודה ויקבלו את פניהם של הלקוחות בצורה מעולה.  

2. פסגת העולם

במדפים העליונים של הסופרמרקט מציגים פריטים שלא נמכרים במהירות, כמו מוצרי גורמה יקרים יותר. הצבת המוצרים למעלה עוזרת להם לבלוט כך שיקבלו יותר תשומת לב וסקרנות מהלקוח.

3. בגובה העיניים

מדפי סופרמרקט בגובה ביניים הם הכוכבים בחנות שלך. זהו נדל"ן פרימיום והלקוחות זוכים לצפות במוצרים שעליו בראש ובראשונה. לכן, הציבו במדפים הללו את הסחורה הנמכרת יותר שלכם, בתמהיל נכון עם המוצרים הפחות נמכרים, כדי להעלות את המודעות אליהם.

4. ילדים זה שמחה

הצבת כל המוצרים הידידותיים לילדים באופן אסטרטגי בגובה העיניים שלהם יכולה לעשות פלאים לנתוני המכירות בחנות. מדפים נמוכים בסופרמרקט מקלים על הילדים להבחין בפריטים אלה ולהגיע אליהם בעצמם. כך תנצלו בצורה נכונה גם את המדפים הנמוכים יותר בחנות.

5. הסוד בתחתית

מחזיקים סחורה גדולה ומסורבלת? המדפים התחתונים הם המקום המתאים למוצרים הללו. כך תקלו על הצוות ועל הלקוחות לגשת למלאי.  

 

לבסוף, ארגון נכון של הסופרמרקט שלך יעזור ללקוחות ליהנות יותר מחוויית הקנייה ולך – למקסם את הרווחים ולהפוך את העסק להצלחה.

 

לייעוץ לגבי מדפים לסופרמרקט ומדפי תצוגה איכותיים ומותאמים אישית, צרו קשר עכשיו!